sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

#Майдан оголосив диктатору ультиматум. Відео

Запись опубликована Спротив. You can comment here or there.

 

 

Присутні на Майдані Незалежності громадяни освистали лідерів опозиції, які вийшли до них, щоб розповісти про підписання угоди з диктатором про врегулювання кризи.

Виступ лідера фракції «Удар» Віталія Кличка перервав один з сотників Майдану. Він вийшов на сцену і заявив, що якщо президент Віктор Янукович не піде у відставку до 10 ранку 22 лютого 2014 року, люди підуть у збройний наступ.

«Ми зробили переломний момент всі. Ми дали шанс політикам, щоб вони стали майбутніми міністрами, президентами, а вони не хочуть виконати одну умову – щоб зек пішов геть!» — сказав чоловік зі сцени.

«Друзі, я не буду багатослівним. Не хочу розводити тут дурних розмов, якими нас годують два з половиною місяцію я не вірю в ці важкі політичні процеси, про які вони говорять. 77 людей поклали голову, а вони домовляються», — додав він.

«Я вас дуже прошу: підтримайте ту річ. Я вам кажу від своєї сотні, де є мій батько який приїхав сюди: якщо ви завтра до 10 ранку не виступите із заявою, щоб Янукович ішов у відставку, ми йдемо зі зброєю, я вам клянуся», — підкреслив сотник Самооборони Майдану.

Присутні на Майдані одноголосно підтримали цю заяву.

 

 

Tags: Кличко, Майдан, Майдан Незалежності, НОВИНИ, Народний протест, Янукович Віктор
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments