sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

Аваков набрехав українцям про розшук Януковича. Розслідування

Запись опубликована Спротив. You can comment here or there.

Віктора Януковича не оголосили у розшук. Попри брехливу заяву в.о. міністра МВС Арсена Авакова жодне силове відомство не змогло підтвердити цю інформацію. Причина – банальна: команди на розшук Януковича немає в жодній базі.

Рідне МВС, яке зараз очолює Аваков, відіслало до ГПУ. Мовляв, міліція не займається розшуком Януковича. «Ми цим питанням не займаємося, телефонуйте до Генпрокуратури», – заявив заступник начальника управління зв’язків з громадськістю МВС Іван Бабаєв, пише газета КоммерсантЪ.

У ГПУ обурилися через заяву Авакова. «Заявив Арсен Аваков, який відповідає за МВС, а я повинна це коментувати? У мене ніякої офіційної інформації немає. Я перевіряла в базі розшуку, чи є там відповідні прізвища. Немає нічого. І потім, незрозуміло, в рамках якого провадження він був оголошений в розшук. Що таке «за масові вбивства»? Можна робити політичні заяви, але в єдиний реєстр досудових розслідувань це вноситься інакше. Щоб оголосити людину в розшук, потрібно оголосити йому про підозру. Хто, кому, про яку підозру оголошував, теж питання, тому що інформації з цього приводу я не бачила», – заявила керівник прес-служби Генпрокуратури Маргарита Велькова.

Прикордонники також нічого не знають про розшук Януковича.

Генпрокурор також пояснив, що заходів щодо розшуку Януковича не було прийнято.

Нагадаємо, що в СБУ кажуть, що Янукович в Україні, але не знають де саме.

 

 

Tags: Арсен Аваков, Виктор Янукович, МВС, СБУ, СТАТТІ, Янукович Віктор
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments