sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

#Майдан оголосив вимоги турчинівським кнопкодавам. Звернення. Список

Запись опубликована Спротив. You can comment here or there.

 

Термінове звернення до Верховної Ради України від представників Народного нонтролю, Радикального Майдану, Правого сектору, Автомайдану, Самооборони, ВО Майдан, Спільної справи, sprotiv.org та всього революційного народу України.

У зв'язку з неможливістю більше продовжувати спостерігати за тим, що багато фальшивих, брехливих зрадників-депутатів продовжують робити все щоб тільки залишитися у парламенті при новій владі чи опозиції і продовжувати дурити та обкрадати простий український народ закликаємо вас виконати наступні наші вимоги:

1) Скасувати депутатську недоторканість з можливістю відкликання депутатів їхніми виборцями.

2) Провести повну люстрацію та притягнути всіх до відповідальності за зловживання державними посадами та злочини проти народу.

3) Оголосити позачергові парламентські вибори разом з президентськими на травень цього року, що дозволить зекономити державні кошти на вибори і привести до влади нових, незаплямованних людей, що позитивно проявили себе на протязі минулих трьох місяців.

4) Новоствореним тимчасовим перехідним урядом стабілізувати економічну та політичну ситуацію, підписати асоціацію з ЄС, змінити виборче законодавство та підготовити країну до прозорих та чесних позачергових президентсько-парламентських виборів.

Покажіть будь ласка, що ви дійсно з простим народом України та готові відбудувати нову незалежну, чесну, Європейську Україну!

Слава Україні!

Tags: Майдан, СТАТТІ, Спільна справа
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments