sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

Кулявлоб Арсеній Яценюк обмежить в Україні проведення мітингів та пікетів. Програма уряду

Запись опубликована Спротив. You can comment here or there.

Михайло Лебедь, експерт з питань мирних зібрань ВГО «Інститут Республіка», член 16-ої сотні Самооборони Майдану шокований наміром уряду кулявлоб Арсенія Яценкюка обмежити проведення мітингів та пікетів.

Про це правозахистник повідомив sprotiv.org, зазначивши, що йдеться про п.18 розділу «законодавчі акти, необхідні для реалізації програми» уряду.

«Сильно засмучують плани нового уряду ухвалити спецзакон про протести... Не для того люди гинули, щоб нова влада обмежувала їх свободу», — каже правозахистник.

«Будь-який спеціальний закон про мирні зібрання лише обмежуватиме свободу мирних зібрань. Нова влада не провела ще жодних реформ судової системи, прокуратури та міліції. Тому існує підозра, що спецзакон про протести готують як зброю ручного керування проти зібрань будь-яких інакомислячих.

Набагато виваженішим і розумнішим було б не ухвалювати саме спеціальний закон про протести, а внести зміни у вже існуючі закони, які були ухвалені при попередніх владах і заважають проведенню мирних зібрань. Люди мають право на мирний протест, які б політичні погляди в них не були», — переконаний Михайло Лебедь.

Tags: Інститут "Республіка", Арсений Яценюк, Михайло Лебедь, Порушення прав людини, Порушення права на свободу зібрань, Яценюк Арсеній, мітинг
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments