sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

Військовозобов'язаних викликають до воєнкоматів. Поки на навчальні збори

Запись опубликована Спротив. You can comment here or there.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій закликав військовозобов'язаних українців взяти участь у навчальних зборах, організованих Міністерством оборони.

Про це Парубій сказав під час брифінгу стосовно рішення РНБО від 1 березня 2014 року щодо невідкладних заходів для забезпечення національної безпеки, суверенітету та територіальної цілісності України.

Він нагадав, що третім пунктом рішення передбачено: «Міністерству оборони України організувати і провести навчальні збори з військовозобов'язаними в необхідних обсягах у час і строки, визначені Генеральним штабом Збройних Сил України».

«Тобто, мобілізаційні пункти, воєнкомати викликають тих людей, тих військовозобов’язаних, які зараз необхідні для Міністерства оборони України», — сказав Парубій.

Він закликав усіх військовозобов’язаних, яких викликають, прибути у визначений час й у визначені місця, куди їх запрошують з воєнкоматів.

«Нам потрібне єдине військо. Ми вважаємо, що дисципліна і скоординованість дій зараз вкрай важлива і необхідна для того, щоб у цей непростий для нашої держави час ми могли діяти скоординовано, злагоджено», — сказав секретар РНБО і додав, що на даному етапі це один із принципових моментів.

Tags: НОВИНИ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments