sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

У Донецьку озброєні російські сепаратисти штурмом взяли будівлю ОДА. Отаманом Донеччини став росіяни

Запись опубликована Спротив. You can comment here or there.

У Донецьку учасники проросійського мітингу пішли на штурм будівлі облдержадміністрації. Міліція не перешкоджала штурму, мітингувальники скандували «Росія».

Штурмували ОДА близько 100 осіб, деякі з вогнепальною зброєю, ще кілька сотень з російськими трьокольорами перебували біля будівлі.

Мітингувальники відтіснили бійців внутрішніх військ, що охороняли будівлю, виламали двері і вибили вікна, і захопили два поверхи облради.

Згодом вони зайняли і сесійну залу облради.

Депутати призначили колишнього губернатора Андрія Шишацького новим головою облради. Та прийняли рішення про проведення сепаратистського референдуму.

Мітингувальники заявили, що не випустять нікого, поки не будуть виконані їх вимоги. Зокрема, вони вимагають, щоб облрада визнала "обраного " на мітингу 1 березня «губернатора» Павла Губарєва.

Громадяни Росії Губарєв вимагає від облради визнати нелегітимними Верховну Раду України і Кабінет міністрів, а так само будь-якого голову обласної адміністрації призначеного з Києва. Він вимагає звільнити всіх керівників силових відомств і надати йому доступ до адміністративних будівель, комунікацій та банківських рахунках, необхідним для управління областю.

Tags: НОВИНИ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments