sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

Чи розуміють росіяни ціну окупації #Путин #Ukraine?

Запись опубликована Спротив. You can comment here or there.

 

 

Владімір Путін сказав, що російську біржу обвалила Федеральна Резервна Система США. Це констатація факту чи скарга? Якщо скарга, то треба зауважити, що Путіна чемно, але наполегливо переконували – не чіпати Україну. Він поводив себе доволі впевнено, викликаючи у своїх співгромадян очевидне відчуття гордості. Більшість наших російських братів відверто і щиро раділи, коли нога першого солдата-окупанта ступила на українську землю. І це зрозуміло: народ в тоталітарному суспільстві, де заарештовують за заклики до миру, має кожної хвилини пишатися своїм лідером, спостерігати за кожним його рухом з погано прихованим захопленням і щиро радіти кожній військовій перемозі.

Але ще до заходу «Гетьмана Сагайдачного» та ескадри американського флоту у Чорне море, риторика дещо змінилась. Володимир Путін здивував всіх нас якимись невпевненими «месіджами». І Янукович, як з'ясувалось, не має політичного майбутнього, і окупаційні російські війська у Криму – не війська. І не російські. Так, якісь «загони самооборони Криму». Майже «тітушки» на броньовиках «тиграх».

Я от тільки одного не розумію: російський народ усвідомлює, що лише за одну добу, завдяки авантюрам Путіна, з його кишень кудись безслідно зникли 72 мільярди доларів? І чи можна попросити Федеральну Резервну Систему продовжити такий м'який, беззбройний метод примушення ВВ до миру? Чисто з виховною метою. Щоб ця система працювала, як лічильник у таксі. Ви ще хочете блокувати наших моряків і льотчиків? Шкода, але це – ваше рішення. 72 мільярди – за кожен день безвідповідального ставлення до українського і російського народів. Звісно, шкода росіян. На ці гроші могли б лікарні побудувати. Ветеранів підтримати. Нові дороги прокласти (в Росії з цим, як і у нас – величезні проблеми). Але народ «вигрібає» за неправильно розставлені його керівництвом пріорітети: військово-патріотичну гру «Зарніца» на чужій території, підтримку «загонів самооборони Криму». Що, опосередковано, підтверджує доволі дивний тип із кримінальним минулим, на прізвисько Гоблін, який самоназвався прем'єром півострова і постійно звертається до Владіміра Владіміровича Путіна по допомогу.

Агов, шановні росіяни! Це вони на ваші гроші гуляють! Доречі, сума, за кожен день цієї дивної, і нікому не потрібної війни, може зростати. А квитанції має сплачувати не лише Владімір Путін, а і його друг та гість – Віктор Янукович. Який, у своєму листі до Ради Безпеки ООН, підтвердив, що запросив окупаційні війська на територію України.

 

Дмитро Тузов, політичний оглядач

Tags: Крим, Московщина, Національна безпека, СТАТТІ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments