sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

Регіонал Олексій Азаров прикриває ректора-корупціонера

Запись опубликована Спротив. You can comment here or there.

Нелюстрований регіонал Олексій Азаров, син екс-прем’єр-міністра Миколи Азарова, може бути причетний до корупційного скандалу в освіті, повідомляє opad.org.ua.

За інформацією колишніх працівників Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, за результатами позапланової перевірки Київською прокуратурою було порушено кримінальну справу було порушено ч. 5 статті 191 КК, керівництва і ректор УДУФМТ підозрюються в перевищенні повноважень і розкраданні коштів сумою в 5 млн. грн. Але розслідування постійно гальмується, з цього приводу було відправлено декілька депутатських звернень.

За словами екс-працівників УДУФМТ, ректор Покрещук в приватній розмові зазначав, що його в разі чого прикриє Микола Янович. Під час журналістського розслідування вдалося встановити, що саме ректор був ніким іншим як науковим керівником Олексія Миколайовича Азарова, коли той писав кандидатську.

Олексій Азаров вже фігурує в скандалі довкола незаконного встановлення МАФів ТМ «Кулиничі» попри мораторій на встановлення малих архітектурних форм, що діє в місті Києві. До створення цієї фірми окрім Олексія Азарова, має відношення інший депутат-регіонал — Володимир Мисик.

Tags: Микола Азаров, НОВИНИ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments