sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

НАТО підтверджує право України на членство у військовому альянсі

Запись опубликована Спротив. You can comment here or there.

НАТО не відкидає права України на членство в організації за умов якщо країна відповідатиме всім вимогам Альянсу і якщо за це виступлять самі українці.

Про це повідомили у прес-службі генерального секретаря НАТО Андерса Фог Расмуссена після засідання ради Росія — НАТО в Брюсселі, передає sprotiv.org.

«Це українці повинні прийняти рішення про свої майбутні відносини з НАТО. Як ви пам'ятаєте, НАТО прийняло рішення ще в 2008 році на саміті НАТО в Бухаресті, що Україна, і до речі також Грузія, стануть членами НАТО, якщо, звичайно, вони цього захочуть і за умови, що вони будуть відповідати необхідним критеріям. Це рішення залишається в силі», — заявив генсек НАТО.

Народні депутати від фракції «Батьківщина» Борис Тарасюк, Олександр Чорноволенко та Валентин Королюк вже підготували і зареєстрували у Верховній Раді проект закону про скасування позаблокового статусу України.

Відповідним законопроектом передбачається внесення змін до законів України Про основи національної безпеки України і Про засади внутрішньої і зовнішньої політики, згідно з якими на законодавчому рівні закріплюється євроатлантична інтеграція і вступ до НАТО.

Tags: Міжнародні новини, НАТО, НОВИНИ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments