sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

Ментівський пес Москаль знову обгавкав Олександра Музичка з Правого сектора

Запись опубликована Спротив. You can comment here or there.

Народний депутат України від турчинівської батьківщини, генерал міліції Геннадій Москаль закликав міністра внутрішніх справ Арсена Авакова роззброїти керівника “Правого сектору” в Західній Україні Олександра Музичка, більш відомого як “Саша Білий”.

“Причитав у Фейсбуці звернення Авакова із закликом, усім здати незареєстровану зброю, а представникам Євромайдану записатися в Нацгвардію. Шановний пане міністр, якщо ви не реагуєте на мої багаточисельні депутатські звернення, направлені в МВС офіційно, то дуже прошу вас через Фейсбук — відправте нарешті в Рівне своїх працівників, заберіть зброю в Саші Білого та його спільників і мобілізуйте їх у Нацгвардію” – написав він.

За його словами Олександр Музичко і його оточення компроментують Україну.

“Бо стидно не за вас і міліцію, а за Україну — щодня читати й дивитися, як ці “активісти” продовжують революцію, маючи при цьому не зовсім здорову голову. Наведіть нарешті порядок із тими людьми, які компрометують країну не тільки в очах її громадян, а й на міжнародному рівні! Досить звернень, беріться вже до діла!” – зауважив мент.

Tags: Геннадій Москаль, Москаль Геннадій, НОВИНИ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments