sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

Турчинов і Тенюх виявилися бездарними воєначальниками, — Ігор Мазур (Тополя)

Запись опубликована Спротив. You can comment here or there.

 

 

Керівник київського обласного осередку «Правого сектору» Ігор Мазур вважає, що український військовий флот потрібно було виводити з кримських вод ще кілька тижнів тому.

Зараз залишається лише потопити наші кораблі, аби вони не дістались російському окупанту. Таку думку він висловив у коментарі gazeta.ua, коментуючи ситуацію на Кримському півострові.

Мазур, зокрема, зазначив, що рятувати українську флотилію у Криму слід було з появою першої реальної небезпеки її захоплення, що передбачено усіма військовими статутами.

«Ще кілька тижнів тому нашим військовим кораблям потрібно було вийти з вод Криму у напрямку Одеси або інших безпечних українських портів», — переконаний націоналіст. За його словами, в.о. міністра оборони Ігор Тенюх і головнокомандувач Збройних сил України, в.о. президента Олександр Турчинов показали себе бездарними воєначальниками.

«Внаслідок їхньої бездіяльності на сьогоднішній день стоїть єдине питання — потопити увесь наш чорноморський флот на півострові, або ж він дістанеться ворогові», — наголосив Мазур.

Він додав, що імпотентність керівників України у цих питаннях призвела до тієї ситуації, коли українські військові, ризикуючи власним життям, тримають у Криму оборону, але реально не мають можливості врятувати для української держави військові бази і техніку.

«Захоплення нашої частини у Бельбеку, взяття у полон її командира Юлія Мамчура є черговим прикладом безвідповідальності Києва. Чому наші військові мають один автомат на п'ятьох і не відчувають жодної допомоги зі столиці? Це у той час, коли Росія має сучасну зброю, Кремль веде переможну інформаційну війну. Де адекватна відповідь України?» — поцікавився представник «Правого сектору».

Мазур також звернув увагу на бездіяльність народних депутатів у той час, коли під загрозою опинились життя багатьох членів родин українських військових у Криму.

«Важливо, щоб наші військові разом із своїми сім'ями з честю мали можливість повернутись на материкову Україну. Там держава повинна надати їм житло і роботу», — резюмував націоналіст.

Tags: Ігор Мазур, Крим, НОВИНИ, Національна безпека, Турчинов, Турчинов Олександр, зРада
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments