sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

Полковник Сергій Асавелюк, який командував розстрілом Небесної сотні, досі працює у МВС Авакова. 3 ф

Запись опубликована Спротив. You can comment here or there.

Полковник міліції Сергій Асавелюк, причетний до розстрілу майданівців, був серед міліціонерів під готелем «Дніпро» після стрілянини на Хрещатику 31 березня 2014 року.

Про це повідомили журналісти, які були під готелем, коли там почалася примусова евакуація членів «Правого сектору».

«Полковник Асавелюк біля „Дніпра“. Все в нього добре, служить», — написав журналіст «Громадського ТБ» Сергій Грішин у Facebook.

 

 

Журналіст Святослав Цеголко також повідомив: «Майданівці вичислили серед міліції Асавелюка. Того самого, без шолому. Маску скинув на вимогу».

 

Натисніть, щоб збільшити

 

«Сказав, що його люди тут, щоб охороняти тих, в кого нема зброї. Якби не самооборона, могла б бути сутичка. Асавелюк поїхав на білому авто», — додав він.

 

«Чому стрілок Асавелюк керував спецпідрозділом біля „Дніпра“? Керівництво держави упевнене, що він – не кіллер? Чи слідство, про висновки якого ми ще не знаємо, його виправдало?», — поцікавився Цеголко.

 

Журналістка Анастасія Станко також написала у Твіттері: "Асавелюк керував вчора (31 березня) ментами, які виселяли «Правий сектор» з готелю «Дніпро».

 

 

 

«Пізніше Асавелюк з-під готелю „Дніпро“ поїхав на білому Amarokу в супроводі Анатолія Ведмедя (Жорнового – ред...), того самого, що крав машини в Яника (Януковича)», — додала вона.

Полковник Асавелюк керує відділом координації спецпризначення Управління бойової та спеціальної підготовки ГУ ВВ МВС.

Є відео, що підтверджує, що Асавелюк командував автоматниками та снайперами на Інститутській 20 лютого, коли було вбито сотні протестувальників з Євромайдану, яких назвали Небесною сотнею.

 

Натисніть, щоб збільшити

Tags: Вбивства у міліції, МВС, Міліція, Політизація міліції, СТАТТІ, Янукович
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments