sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

У #Крим російські окупанти застрелили українського офіцера Станіслава Карачевського

Запись опубликована Спротив. You can comment here or there.

Російський мародер

У Новофедорівці російські військові застрелили українського офіцера, за попередньою інформацією – «на ґрунті особистої неприязні».

Як повідомляють джерела, це сталося в гуртожитку для військових у ніч на 7 квітня 2014 року.

«Влучили в українського офіцера. Стріляли російські військові. Як повідомив телефоном один з наших вояків, між сторонами виникла сварка „на грунті особистої неприязні“. Росіяни були озброєні, український офіцер – ні», — повідомив співрозмовник.

«Він намагався втекти і заховатися в гуртожитку, але його наздогнали і вистрелили. Постріл виявився смертельним», — додало джерело.

На місце подій прибула місцева міліція і представники російських військових, був присутній і командир української частини.

За неперевіреними даними стріляли в майора Станіслава Карачевського, 10 Сакська Морська Авіаційна бригада, в/ч А1100, командир бригади — полковник Бедзай.

Водночас, за даними ініціатора «Інформаційного спротиву» Дмитра Тимчука, підстрелений майор К. лишився вірним присязі Україні і готувався до виїзду на материк. У нього впритул стріляв молодший сержант із російських військових Є.С. Зайцев.

При цьому «по-звірячому побили» капітана Артема Єрмоленка, його повезли на територію російської військової частини. Окупанти забрали і тіло загиблого.

Tags: Крим, Московщина, НОВИНИ
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments