sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

Поліція оголосила у розшук адвоката Юрія Грабовського. Фото. Відео

Originally published at Спротив. You can comment here or there.

rozhuk-Grabovskyi-Yuryi1

Одеська поліція оголосила в розшук Юрія Грабовського, який є адвокатом одного з затриманих російських військових, суд над якими проходить у Києві, повідомляє sprotiv.org.

«Шевченківським ВП Приморського ВП в місті Одесі ГУНП в Одеській області розшукується безвісно зниклий Грабовський Юрій Леонідович, 25.10.1972 р.н., місцезнаходження якого не відомо з 05.03.2016 року», — йдеться у повідомленні.

При цьому на сторінці Грабовського у Facebook вказано, що йому «довелося виїхати з України, не по своїй волі».

«Зате я в безпеці! Не знаю коли повернуся, за можливості, буду відповідати вам. Дуже хочу назад на Батьківщину», — додав він.

Адвокат Андрій Циганков сумнівається у відповідності стиля та орфографії цього допису попереднім на сторінці. Також він висловив припущення, що телефон колеги було викрадено, для того щоб «замести сліди», отримавши пароля та зробивши фейковий допис у соцмережі.

Нагадаємо, 9 березня Голосіївський районний суд Києва переніс розгляд кримінального провадження за обвинуваченням військових ГРУ ГШ ЗС РФ Євгена Єрофєєва та Олександра Александрова через відсутність адвоката Юрія Грабовського.

Tags: Адвокатура, НОВИНИ, адвокат
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments