sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

Призначення Ахметова і Бойко можуть стати точкою неповернення для президента #Порошенко, &mdash

Originally published at Спротив. You can comment here or there.

Ahmetov Rinat DNR1

Видання «Дзеркало тижня» оприлюднило інформацію, відповідно до якої Петро Порошенко запропонував олігархам Рінату Ахметову та Юрію Бойку очолити «Окремі райони Донецької і Луганської областей».

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Путін, за нашими даними, підтвердив готовність замінити Захарченка й Плотницького менш одіозними персонажами. Порошенко провів попередні переговори з обома (Ахметовим і Бойко — К.), і обидва нібито погодилися. Повірити в це (особливо стосовно Ахметова) непросто, але джерело DT.UA наполягає на достовірності цієї інформації. Путіна з цією пропозицією ознайомили, однак згоди ще не отримали» — пише видання.

Поки невідомо, наскільки правдиві ці чутки, але вони вже викликали бурхливі обговорення представників влади та громадськості

Ось, що з цього приводу пише у своєму Facebook нардеп Сергій Лещенко:

«Идея назначить Ахметова и Бойко руководителями на оккупированные территории — это легализация олигархов и коррупционеров во власти. Люди, которые должны были предстать перед судом, получат иммунитет покрепче депутатского — и будут шантажировать в ответ на любые попытки предъявить им законные претензии. Это сделает их сильнее любой карманной партии в парламенте. Это цементирование олигархического консенсуса и уничтожение каких-либо надежд общества на справедливость. И это может стать точкой невозврата для президента Порошенко».

Tags: НОВИНИ, Путин, Ринат Ахметов, Сергій Лещенко, Юрій Бойко
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments