sprotiv_org (sprotiv_org) wrote,
sprotiv_org
sprotiv_org

#Порошенко призначив до себе заступника Дмитра Табачника

Originally published at Спротив. You can comment here or there.

Tabachnik Dmitro10Порошенко порушив закон про люстрацію, призначивши заступником голови адміністрації президента Олексія Дніпрова.

Директор департаменту із питань люстрації Тетяна Козаченко відверто звинуватила Петра Порошенка в тому, що він не виконує закон про люстрацію. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

За словами Козаченко, в АП працюють особи, які підтримували “диктаторські” закони. “На посаді виявлено заступника голови адміністрації президента Олексія Дніпрова, який у відповідний люстраційний період був заступником міністра освіти Табачника. Незважаючи на це, він був призначений в АП”, – повідомила керівник департаменту.

Крім того, Козаченко знайшла голову ОДА, який теж підпадає під люстрацію у Кіровоградській області. Сергій Кузьменко теж голосував за сумнозвісні “диктаторські” закони.

За словами керівника департаменту, Порошенко зволікає із звільненням голів СБУ у Вінницькій, Хмельницькій та Чернівецькій областях, які, за її словами, уникають люстрації. Згадала Козаченко і про низку прокурорів, які досі обіймають керівні посади в силових структурах, хоча під час Революції Гідності вони виступили проти активістів Майдану.

Tags: НОВИНИ, Олексій Дніпров, Порошенко Петро, Сергій Кузьменко, Тетяна Козаченко, авторитаризм Порошенка, диктаторські закони, люстрация
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for friends only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments